3 najbliższe soboty z rezydentami Moderny!

Jak co roku, pierwsze 3 soboty grudnia (04,11,18 grudnia) kontrolowane są przez rezydentów Moderny. Zgodnie z „modernową” tradycją rezydenci na każdą imprezę przygotowują specjalne show, które ma Was rozgrzać do czerwoności. Pierwsze grudniowe show już za kilka dni, gdzie pojawia się Mikołajkowe prezenty rozdawane przez Najpiękniejsze Polskie Klubowiczki 2010.  Więcej informacji już wkrótce!

04.12->Mikołajki z Miss Club Poland!

W najbliższą sobotę zapraszamy na imprezę MIKOŁAJKI Z MISS CLUB POLAND 2010. W tym dniu podczas imprezy Najpiękniejsze Klubowiczki Polski 2010 (Miss Club Poland2010, II Vice Miss Club Poland2010, Miss Moderny 2010) będą rozdawać mikołajkowe prezenty dla klubowiczów Moderny! Oprócz tego laureatki Miss Club Poland 2010 zaprezentują swoje taneczne show.  Na Club Arena w rytm najlepszych klubowych klimatów zagra ALEX RED-KOMODO oraz MATHEW i VALENTIME, a na Black Arena , gdzie zabawicie się przy r’n’b, retro oraz hity radiowe, zagra ARTI DJ!

Jeśli chcesz wygrać darmowe wejściówki na tą imprezę to zapraszamy >>TUTAJ<<

Poniżej filmy  z dziewczynami, które podczas imprezy wcielą się w rolę Mikołajek:

Sety z imprezy We Love Ibiza 6!

W dziale SETY znajdziecie sety, które podczas imprezy Ministry Of Sound Germany pres. WE LOVE IBIZA 6 zagrali PLASTIK FUNK, ALEX RED i Valentime!..

We Love Ibiza 6- Moderna-Alex Red part 1

—————————————————————

We Love Ibiza 6- Moderna-Alex Red part 2

—————————————————————

We Love Ibiza 6- Moderna-Plastik Funk part 3

—————————————————————

We Love Ibiza 6- Moderna-Valentime, Alex Red-part 4.