Zmiana regulaminu i uproszczenie konkursu MSM.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana regulaminu konkursu Moderna Spełnia Marzenia 2011. Najistotniejszą zmianą jest to, iż teraz nie trzeba zbierać 3 pieczątek, by wygrać nagrody. Wystarczy kupić jeden bilet i już można brać udział w zabawie. Uaktualniony regulamin znajdziecie >>TUTAJ<< . Kolejna Noc Nagród MSM już w maju, a najbliższe losowanie kolejnych finalistów podczas imprezy ostatkowej. Pamiętajcie, teraz na wejściu otrzymujecie bilet , który od razu bierze udział w losowaniu nagród, więc upominajcie się o niego w kasie klubu.

Podsumowanie pierwszej Nocy Nagród w konkursie MSM!

W dniu wczorajszym (26.02.2011) odbyła się pierwsza NOC NAGRÓD w konkursie MODERNA SPEŁNIA MARZENIA, w której rozdaliśmy ponad setkę nagród. Klubowcze biorący udział w  tym konkursie wygrali m.in. wejście do Wielkiego Finału , gdzie będzie można wygrać Ekskluzywne Wczasy w Turcji lub w Egipcie , wraz z Miss Club Poland 2011. Poza tym klubowicze wygrali: Odtwarzacz Blue Ray Philips, Odtwarzacz Mp4, Pendrive 8 GB, Depilator, karnety do klubu, płyty CD „The Best Of Moderna”  oraz mnóstwo gadżetów. Przypominamy,że kolejna NOC NAGRÓD już w maju, jednak co dwa tygodnie będziemy losować kolejnych finalistów , którzy będą walczyć o główne nagrody, więc warto kupony wrzucać o urn na bieżąco. Kupony osób, które nie zostały wylosowane zostają w urnach, do kolejnego losowania.  UWAGA! Już od najbliższej imprezy wystarczy zebrać tylko jedna pieczątkę by brać udział w konkursie i mieć prawo do odbioru nagród. Lista finalistów, którzy będą walczyć o Egzotyczne Wczasy, po kliknięciu >>Czytaj dalej<< … Czytaj dalej Podsumowanie pierwszej Nocy Nagród w konkursie MSM!

3-dniowe OSTATKI 2011 w Modernie!

Zbliża się najgorętszy weekend Karnawału 2011. Już od piątku zapraszamy an 3-dniowe OSTATKI 2011 (4.03-piątek, 05.03.-sobota, 08.03-wtorek)! Przez 3 dni podsumuje bardzo udany tegoroczny Karnawał. Oczywiście zgodnie z naszą zasadą przez te 3 dni zaprezentują swoje sety wszyscy główni rezydenci Moderny.  Nie zapomnijcie, ze w najbliższy weekend rozpoczynamy kolejny etap konkursu Moderna Spełnia Marzenia, jeszcze z ciekawszymi zasadami. Uwaga! Wtorkowe Zakończenie Karnawału 2011 połączymy z klubowym Dniem Kobiet, a co za tym idzie będą niespodzianki dla naszych klubowiczek!

Darmowe wejściówki rozdajemy tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=100205373393963

W ten weekend obsypujemy Was nagrodami!

Już w najbliższy piątek, pierwsze 100 osób, które odwiedzą Modernę otrzyma najnowsze płyty klubu Moderna „The Best Of Moderna – Set & Mix”. Informujemy również,że w piątek i sobotę wszyscy , którzy odwiedzą w te dni Modernę, otrzymują w każdy dzień po jednym pełnym kuponie ( z 3 pieczątkami) uprawniającym do odebrania nagród w konkursie Moderna Spełnia Marzenia. Jeśli ktoś chcę jeszcze zwiększyć szansę na nagrody w tym konkursie , takie jak np Egzotyczne Wczasy z Miss Club Poland 2011 za free, to zachęcamy do odwiedzenie tej strony: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=103378129736528

26.02->NOC NAGRÓD MSM-ESKA TV-METTING 4CLUBBERS

To będzie zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń Karnawału 2011!!! 26 lutego zapraszamy na Noc Nagród „Moderna Spełnia Marzenia” podczas której odbędzie się Meeting Userów Najlepszego Muzycznego Forum w Polsce: www.4clubbers.pl. Podczas imprezy będzie realizowany kolejny odcinek telewizyjnego programu IMPRESKA Z ESKA TV! Przypominamy,że to właśnie w tym dniu czeka wszystkich pierwsza w tym roku NOC NAGRÓD w konkursie MODERNA SPEŁNIA MARZENIA , podczas której rozdamy około setkę nagród , w tym rewelacyjny Odtwarzacz Blu-Ray firmy Philips. Wylosujemy także 10 osób, które trafią do Wielkiego Finału MSM , w którym rozdamy Ekskluzywne Wczasy All Inclusive w Turcji lub Egipcie wraz z finalistkami Miss Club Poland 2011.
Zagrają: Alex Red, Benny G, Arti, Mathew, Nexx, Valentime
Osoby, które chcą wygrać wejściówki na imprezę NOC NAGRÓD W MODERNIE zapraszam tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=164277630289428