22.01-BEST OF MODERNA/ 21.01->NEW & RETRO & KARAOKE – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Już w najbliższą  sobotę (22.01.2011) kolejna cykliczna impreza , którą tak bardzo uwielbiacie – BEST OF MODERNA. Podczas imprezy PETER DEVIL na Club Arena zaprezentuje Wam seta z największymi hitami naszego klubu od początku jego istnienia. To będzie koljna noc, o której nie zapomnicie!  Wspomagać go będą na Club Arena Mathew i Valentime. Oczywiście jak w każdą sobotę gramy na 3 parkietach.
A dzień wcześniej (piątek-21.01.2011) tradycyjnie zapraszamy na imprezę NEW & RETRO & KARAOKE

Uwaga! Darmowe wejściówki do rozdania na Facebook’u Moderny !

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA