25 kwietnia Moderna powraca z podwójną siłą! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Za nami kilkanaście miesięcy, które spowodowały , iż Moderna umocniła swoją pozycję wśród liderów na polskim rynku klubowym. To właśnie nasz klub stał się symbolem i prekursorem „Ibizowskich” klimatów w Polsce , jeśli chodzi o duże kluby. Muzycznie jesteśmy krok przed innymi, ale to wszystko przede wszystkim dzięki naszym klubowiczom, którzy swoim entuzjazmem na parkiecie udowadniają, że można grać inaczej niż w większości polskich klubach z pełna satysfakcją dla klubowiczów. Największe zagraniczne agencje, skupiające najbardziej cenionych dji i artystów sceny klubowej na świecie, zwrócili na to uwagę i zaproponowali Modernie swoje usługi! To zobowiązuje!!! Dlatego po „wielkopostnej” przerwie, Moderna powraca z podwójną siłą! Jak zwykle na pierwszej imprezie po przerwie zauważycie trochę zmian jeśli chodzi o image klubu, ale to w tym roku nie jest najważniejsze. Już od 25.04.2011 roku czeka Was muzyczna uczta w wykonaniu rezydentów Moderny i gwiazd, które nas odwiedzą…. Nasze cykliczne imprezy z kultowym „We Love Ibiza” na czele, staną się jeszcze ciekawsze, m.in ze względu na gości specjalnych związanymi z klubami Ibizy! W dobie kiedy znacząca ilość dji gra z pirackich utworów, Moderna może się poszczycić tym, że wszyscy nasi rezydenci grają tylko z legalnych źródeł, tworząc sety, które są wzorem dla innych. Przeciwnie do innych klubów chcemy by nasze imprezy były dla Was wielkimi niespodziankami, więc nie zdradzamy od razu tożsamości artystów , którzy wystąpią w Modernie w najbliższych miesiącach. Możemy zdradzić tylko kilka szczegółów. W maju podczas kolejnej edycji imprezy We Love Ibiza gościem specjalnym będzie bardzo seksowna dj’ka , która zagra w naszym klubie w ramach europejskiej trasy bookingowej. Kilka tygodni wcześniej swoje house’owe oblicze zaprezentuje po raz kolejny nasz Exlusive Resident – Puoteck, kojarzony głownie z radia Eska i programu Eska Live Remix. W czerwcu najważniejszą imprezą będzie Wielkie Rozpoczęcie Wakacji , gdzie zagra naraz aż 5 zagranicznych dj’i , znanych na całym świecie. Lipiec będzie pod znakiem imprez celebrujących kolejne urodziny klubu Moderny, a trakcie których usłyszycie na żywo największe światowe hity muzyki klubowej. Artyści, którzy pojawią się na naszej „modernowej” scenie należą do największych wytwórni na świecie zajmujących się muzyką klubową. Wszystko na to wskazuje, że w sierpniu odbędzie się w naszym klubie Oficjalne After Party jednego z największych Eventów w Polsce. Jednak z pewnością najpopularniejszym wydarzeniem tego miesiąca będą Wybory Miss Club Poland 2011, które w tym roku znacząco podniosły swoją rangę m.in. za sprawą telewizji ESKA TV. Pamiętajcie jednak ,że już od 25 kwietnia będziemy przyjmować zgłoszenia kandydatek na Miss ! Nie zapomnijcie również ,że na Wczasy w luksusowym hotelu w Egipcie wraz z finalistkami Miss Club Poland 2011 polecą również klubowicze , którzy wygrają je w konkursie Moderna Spełnia Marzenia. Konkurs wraca ponownie już od pierwszej imprezy po Poście. We wrześniu w naszym klubie swojego seta zagra jeden z najpopularniejszych DJ’i i producentów grających na Ibizie i w Miami. Jak widzicie, najbliższe miesiące w Modernie zapowiadają się imponująco, a fakt że nie zdradzamy Wam wszystkiego do końca , podniesie jeszzce bardziej „ciśnienie na Modernę” , zwłaszcza że w naszym klubie każda impreza to duże wydarzenie ! Pamiętajcie,że w naszym klubie muzyka łączy , a nie dzieli i że Moderna zawsze jest na topie…. Zapraszamy już 25 kwietnia…

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA