14.05-We Love Ibiza – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższą sobotę (14.05) kolejna edycja kultowej imprezy WE LOVE IBIZA , na którą zjeżdżają się klubowicze z całej Polski. Jak zwykle podczas imprezy WLI …

…za sterami Club Areny pojawi się Alex Red, który  zabierze Was w podróż na najbardziej klubową  wyspę na świecie. Wraz z nim zagrają: Mathew (Club Arena), Benny G (Tropical Arena) i Arti DJ (Black Arena). Podczas imprezy czeka Was NOC NAGRÓD w konkursie MODERNA SPEŁNIA MARZENIA , w którym można wygrać fantastyczne Wczasy dla 2-osób w Egipcie wraz z Miss Club Poland 2011 oraz prawie 100 innych nagród, w tym znakomite odtwarzacze Blu Ray firmy Phillips.. Jeśli wrzuciłeś kupon lub bilet do urny, to nie przegap swej szansy na Wczasy życia w Ekskluzywnym 5-gwiazdkowym hotelu na koszt klubu Moderna. Oczywiscie wszystkie bilety, które wrzucicie do godz.23.59- biorą udział w losowaniu nagród!

Bezpłatne zaproszenia na sobotnią imprezę rozdajemy >>TUTAJ<<

Dzień wcześniej (piątek 13.05) zapraszamy na cykliczną imprezę New & Retro & Karaoke, która już od kolejnego piątku zmieni swoje oblicze. Oczywiście muzyczne szaleństwo piątkowej nocy zaserwuje Wam BENNY G.
P.S. Informujemy, że już w zeszłym tygodniu sporo lóż zostało zarezerwowanych na sobotnią imprezę,więc jeśli chcecie zarezerwować loże to nei czekajcie z tym zbyt długo.

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA