Miss Club Poland 2011 z Eska Tv w Modernie już 20 sierpnia! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższą sobotę (20.08.2011) zapraszamy na zdecydowanie najbardziej medialną i najpiękniejszą imprezę w tym roku czyli WYBORY MISS CLUB POLAND 2011 z ESKA TV . W tym kilkanaście kandydatek będzie walczyć o tytuł Najpiękniejszej Klubowiczki klubu Moderna w roku 2011 i awans do Wielkiego Finału Miss C;ub Poland 2011 , który we wrześniu odbędzie się w Egipcie.   Cała impreza będzie rejestrowana przez telewizję ESKA TV . Oczywiscie w tak dużym wydarzeniu muszą wziąć udział wszyscy najlepsi rezydenci Moderny, poprzednie Miss naszego klubu oraz grono specjalnych zaproszonych gości. Co roku impreza bije rekordy popularności , więc nie trzeba Was specjalnie na nią zapraszać, zwłaszcza że w tym roku imprezy Miss Club Poland wzmocniły jeszzce bardziej swoją moc medialną.

Dzień wcześniej (piątek, 19.08.2011) ALEX RED zaprasza na Before Miss Club Poland 2011, podczas której spotkacie kandydatki na ! Uwaga W PIĄTKI WSTĘP WOLNY DLA WSZYSTKICH !

Darmowe wejściówki na tę  imprezę możecie wygrywać >>TUTAJ<<

Zdjęcia kandydatek znajdziecie  >>TUTAJ<<

Już można głosować na Miss Internetu: http://www.facebook.com/groups/181903535212917/

W tym roku patronat medialny objęła ESKA TV, a nasi sponsorzy (OASIS TOURS, OstatnieMiejsca.pl, Soleil) zagwarantowali fantastyczne nagrody o wartości przekraczającej 120.000zł (słownie sto dwadzieścia tysięcy zł).


 

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA