Rewolucja piątkowych imprez! – ModernaClub.pl

Skip to content

Rewolucja piątkowych imprez!

25 października 2011
Kategoria Informacje

Od ponad dwóch miesięcy rozmawialiśmy z klubowiczami na temat  oczekiwań wobec piątkowych imprez w Modernie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klubowiczów , od najbliższego weekendu czeka Was nowa konwencja  imprez, które będą się odbywać w piątki. W tym dniu będziemy grali na dwóch parkietach. Na Club Arena zabawicie się przy największych starych hitach oraz nowych przebojach muzyki dance i house, które królują w stacjach radiowych . Natomiast na Black Arena zabawicie się przy największych tanecznych przebojach po polski (POLSKIE PARTY)! Ale to nie wszystko… Dzięki naszym  partnerom do każdego biletu dodajemy piwo gratis, a WSZYSTKIE PANIE do godz.22.30 mają WSTĘP WOLNY!
Posłuchaj spot reklamowy ‚REWOLUCJA PIĄTKOWYCH IMPREZ”:

Tym , którzy po raz pierwszy mają zamiar zawitać do naszego klubu , proponujemy zapoznanie się z filmem poniżej , który w małym stopniu pokazuje atmosferę jaka panuje w każdy weekend w Modernie:

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA