W najbliższy weekend Radio vs Club oraz Light & Polish Party – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższą sobotę (19.11.) zapraszamy na imprezę RADIO HITS vs CLUB HITS czyli muzyczną walkę dwóch klimatów , ale także ich swoiste połączenie. Ponieważ w Modernie muzyka łączy a nie dzieli, to będzie walka tylko wśród dji , natomiast wierzymy iż klubowicze Moderny będą wspólnie bawić się przy obydwu klimatach. Zresztą ta impreza wpisuje się też w plan kolejnych zmian w naszym klubie, które zawsze dostosowujemy do waszych potrzeb i wymagań. Chcemy by Moderna w dalszym ciągu była symbolem prawdziwej klubowej świątyni, gdzie gra się klubową muzę , którą rzadko można usłyszeć innych dużych klubach w Polsce, a są one grane w najlepszych klubach Ibizy, Paryża a czy Miami. Ale z drugiej strony nie zapominamy także o tym że klubowicze uwielbiają się bawić przy znanych hitach radiowych i dlatego takie hity także będą gościć w w naszym klubie , w odpowiedniej ilości i zazwyczaj w specjalnych klubowych remixach . Tradycyjnie Moderna gra na 3 parkietach w taki sposób by każdy znalazł coś dla Ciebie. Dlatego też w piątki na Black Arena znajdziecie imprezę gdzie grane są tylko polskie przeboje muzyki dance i disco, a na Club Arena największe hity radiowe dance i house oraz niezapomniane przeboje retro sprzed lat. Przypominamy,że w każdy piątek Dziewczyny do godz.22.30 wchodzą za darmo, a do każdego biletu firma Żywiec dodaje prezent.  Bezpłatne wejściówki na sobotnią imprezę rozdajemy tutaj:http://apps.facebook.com/konkurs-moderna/ .

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA