Before i Sylwester w Modernie! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Ważna informacja dotycząca loży na Sylwestra. Nie ma już od dawna wolnych lóż w systemie rezerwacyjnym (internetowym i telefonicznym), natomiast w dniu imprezy po godz. 22.00, w kasie klubu będzie można zarezerwować wszystkie nieodebrane loże do tego czasu (zazwyczaj jest to około 30-50% lóż). W kasie klubu przed godz.22.00 będzie również można wpisać się na rezerwacyjną listę rezerwową po opłaceniu kaucji 30zł. Osoby z tej listy będą miały pierwszeństwo w rezerwacji nieodebranych loży. Oczywiście kaucja zostanie zwrócona przy odbiorze tych loży lub w przypadku ich braku. Loże nieodebrane i kaucję należy odebrać przed godz.22.30!

Jak co roku zapraszamy Was na imprezę Sylwestrową, która z całą pewnością nie ma sobie równych w całym regionie. Wzorem ubiegłych lat rezydenci Moderny przygotowali dla Was specjalne show z wyjątkową muzyką , która grana jest tylko w tym jednym dniu. Każdy kto chociaż raz bawił się w Modernie na Sylwestra wiec ,że jest to wyjątkowa impreza. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i chcesz poczuć różnicę w stosunku do imprez Sylwestrowych w innych klubach to musisz zapraszamy do Moderny. Przedsprzedaż biletów w cenie: 15 zł ( w kasie klubu od poniedziałku do wtorku w godz.8.00-15.00 oraz podczas imprez). Ceny biletów w dniu imprezy: 20 zł (do godz.22.00), 25 zł (po godz.22.00). Rezerwacje loży:http://rezerwacja.modernaclub.pl/?d=2011-12-31 lub 880 410 600.Darmowe wejściówki na największe klubowe Sylwestrowe Show w Polsce:http://apps.facebook.com/konkurs-moderna/

 

Dzień wcześniej (piątek 30.12.)  BENNY G i MATHEW zaprasza na specjalne BEFORE PARTY w rytmie CLUB and RETRO i POLISH PARTY! To będzie ostatni piątek tego roku, który rozgrzeje Was przed niesamowitym Sylwestrem w Modernie!

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA