Miss Club Poland 2012-zgłoszenia kandydatek – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Wybory Miss Club Poland 2012 w klubie Moderna odbędą się 18 sierpnia! Jeśli zastanawiasz się nad starem w tych Wyborach i chciałabyś dowiedzieć więcej na temat zasad w tegorocznej edycji MCP to wystarczy że wyślesz e-mail na adres:
kandydatki@missclub.pl . W treści meila wpisz swoje imię i nazwisko, link do swojego profilu na Facebooku , nazwę klubu Moderna oraz nr telefonu. Następnie zadzwoni do Ciebie ALEX RED i wytłumaczy jak w tym roku będą wyglądały wybory i jakie są przewidziane nagrody. Dopiero po tej rozmowie możesz zdecydować czy chcesz wystartować w wyborach w Modernie. Jak zwykle w każdej chwili możesz się wycofać.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:
Zgłoszenia kandydatek do Miss Club Poland 2012 w Modernie

Poniżej przedstawiamy głowną nagrodę dla Miss Moderny 2012 w Wyborach Miss Club Poland 2012:

Informacja na temat Miss Club Poland udzielana jest także pod nr telefonu 880 410 600 oraz w klubie na konsoli. Zgłoszenia przyjmujemy maksymalnie do 11 sierpnia, ale zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zbierania kandydatek w przypadku dużej ilości chętnych. Przypominamy,że główną nagrodą w Miss Club Poland 2012 w Modernie są 2-osobowe Wczasy w bardzo luksusowym hotelu na Cyprze Północnym oraz start w finale Miss Club Poland. Oczywiście poza główna nagrodą będzie wiele znakomitych nagród dodatkowych . Wszystkie kandydatki, które wystąpią 18.08 w wyborach MCP w Modernie otrzymają nagrody gwarantowane , w tym roczny 2-osobowy karnet wolnego wstępu do klubu Moderna.
W tym roku kandydatki , które wystąpią 18 sierpnia w wyborach w Modernie zostaną wyłonione w głosowaniu na Facebooku, więc dziewczyny warto się zgłosić i sprawdzić najpierw w głosowaniu na FB jakie ma się szansę i dopiero wtedy zdecydować czy chce się wystartować w klubie. Panowie , jeśli macie piękne dziewczyny lub koleżanki to też je zgłaszajcie. Wystarczy przesłać na meila lub wpisać w komentarzu link do profilu takiej dziewczyny, a Alex Red się z nimi skontaktuje. Warto to robić ponieważ główna nagroda to 2-osobowe wczasy, więc można ze swoja dziewczyną lub koleżanką wylecieć na Cypr Północnym i spędzić za darmo 7 ni w prawdziwym raju.

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA