21.07->Mash-Up Show / 20.07->Music Twister (Wstęp Wolny) – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Idziemy za ciosem. Wakacje w Modernie zaczęły się znakomicie , więc mamy dla Was kolejną imprezę, którą ALEX RED  przygotowuje od dłuższego czasu : MASH-UP SHOW! Tradycyjnie na Club Arena imprezę rozpocznie set „rozgrzewkowy” , który zagra MATHEW, następnie ALEX RED  zagra największe hity naszego klubu , a po północny rozpocznie się MASH-UP SHOW. Wtedy zaczniecie szaleć przy najlepszych mash-up’ach z całego świata, które nasz rezydent zakupił oraz otrzymał specjalnie na tę imprezę. Mash-up to idealne połączenie wielkich hitów i dobrej muzyki klubowej, czyli to co jest domeną Moderny. W tym dniu spodziewajcie się także setów pod hasłem „Back 2 the Holland time” , czyli powrotów do największych holenderskich klimatów sprzed lat. Co tydzień takie sety będą zapowiedzią imprezy z legendarną formacją KLUBBHEADS , która zagra w naszym klubie już 22 września! Oczywiście na Tropical Arena zagra szalony BENNY G , a na Black Arena uruchomiamy strefę młodych talentów, gdzie będą prezentować się młodzi i zdolni dj’e! Nie zapomnijcie,że dzień wcześniej (piątek) na imprezie MUSIC TWISTER bawicie się za darmo.
Rezerwacja loży: http://rezerwacja.modernaclub.pl/?d=2012-07-21

Bezpłatne wejściówki możecie wygrać w >>TUTAJ<<

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA