04.08->Pojedynek Mistrzów / 03.08->Music Twister – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższą sobotę czeka Was kolejna muzyczna uczta. Za sterami konsoli an Club Arena odbędzie się POJEDYNEK MISTRZÓW. Walkę na sety podejmą KRECIK (rezydent sieci Protector oraz Magnes) oraz ALEX RED , który będzie bronił barw naszego klubu. Zapowiada się rewelacyjne klimat i muza, która nie pozwoli Wam zejść z naszych parkietów. Oczywiście na pozostałych parkietach zagrają: BENNY G , MATHEW, Luketus i Oli! Podczas imprezy znowu pojawi się set, który będzie zapowiedzią występu legendarnego duetu z Holandii – KLUBEHEADS (tylko dwa występy w Polsce) . W tym dniu odbędzie się ostatni casting kandydatek na Miss Club Poland 2012 w naszym klubie. Nie zapominajcie o ALFABECIE MODERNY– w tym za darmo bawią się osoby, które mają imiona zaczynające się na następujące litery: A,B,C ! A dzień wcześniej, w piątek, wielkie wakacyjne granie czyli MUSIC TWISTER na wesoło! Jak co piątek dla wszystkich WSTĘP WOLNY!

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA