Głosuj na finalistki Miss Club Poland 2012 w Modernie! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W dniu dzisiejszych rozpoczęło się głosowanie na kandydatki Miss Club Poland 2012 w klubie Moderna. Pod tym linkiem: https://www.facebook.com/MissClubPoland/app_384205584967516 wybieracie 1o kandydatek, które wystąpią podczas Wyborów Miss Club Poland 2012 w klubie Moderna już 18 sierpnia.  Dodatkowe 5 kandydatek wskaże klubowe jury! Przypominamy, że w konkursie Miss Club Poland 2012 w naszym klubie można wygrać 2-osobowe Ekskluzywne Wczasy All Inclusive na Cyprze Północnym oraz wiele bardzo atrakcyjnych nagród. Więcej szczegółów na www.missclub.pl lub www.facebook.com/MissClubPoland Oczywiście w dalszym ciągu czekamy na kolejne kandydatki!

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA