18.08-> Miss Club Poland 2012 w Modernie! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Najważniejsze wydarzenie tego lata: Miss Club Poland 2012 w klubie Moderna już 18 sierpnia! Impreza , która co roku przyciąga do naszego klubu tłumy klubowiczów, w tym roku powraca z niesamowitą mocą za sprawa potężnych sponsorów i TV!!! To właśnie w tym dniu wybierzemy Miss Moderny 2012, która pod koniec września będzie reprezentowała nasz klub w finale konkursu o tytuł Najpiękniejszej Polskiej Klubowiczki 2012. Finał odbędzie w luksusowym hotelu NOAH’s ARK na Cyprze Północnym. Na imprezie pojawi się ekipa 4fun.tv , która przeprowadzi relację z Miss Club Poland 2012 w Modernie. Miss Moderny 2012 otrzyma w nagrodę 2-osobowe luksusowe Wczasy All Inclusive na Cyprze Północnym. Każda kandydatka , która wystąpi podczas konkursu w Modernie otrzyma 2-osobowy roczny karnet do naszego klubu i inne nagrody. Oczywiście przewidziano także bardzo atrakcyjne nagrody dla Vice Miss, Miss Internetu i Miss Publiczności!

W dalszym ciągu możecie głosować na kandydatki tutaj:https://www.facebook.com/MissClubPoland/app_384205584967516 , a w poniedziałek o godz.20.00 ogłosimy, które kandydatki wystąpią podczas Wyborów w Modernie (walczy o to ponad 30 kandydatek) !!!
To będzie impreza tego lata!!!
Darmowe wejściówki:https://www.facebook.com/ModernaClub/app_242854815772128
Rezerwacja loży: http://rezerwacja.modernaclub.pl/?d=2012-08-18

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA