25.08->Before Klubbheads Show / 24.08->Music Twister – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższy piątek (24.08) zapraszamy na MUSIC TWISTER, gdzie wszyscy BAWIĄ SIĘ ZA FREE. Natomiast w sobotę (25.08), jedna z imprez , która będzie promować wielkie wrześniowe wydarzenie w naszym klubie – występ legendarnego duetu KLUBBHEADS. 25 sierpnia oprócz tego co w każdą sobotę rządzi na naszych parkietach , poczujucie również bardzo wyjątkowy klimat imprezy , ktora odbędzie się 22 września. Oczywiście bedziemy mieli dla Was darmowe bilety na imprezę z KLUBBHEADS oraz inne niespodzianki.

UWAGA! W Alfabecie Moderny za darmo wchodza osoby, ktore mają imiona zaczynające się na litery: G,H,I
Darmowe wejściówki znajdziecie >>TUTAJ<<
Rezerwacja loży: >>TUTAJ<<

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA