20.08->Miss Club Poland 2012 -Final After Party – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

W najbliższą sobotę (20.10.2012) Najpiękniejsze Klubowczki Polski pojawią się w klubie Moderna . Czas na kultowa imprezę Miss Club Poland 2012 – Final After Party. Na tę imprezę przygotowaliśmy sporo atrakcji, które będą promować finalistki Miss Club Poland 2012. W tym dniu imprezować z nami będzie Najpiękniejsza Klubowiczka Roku 2012 – Klaudia Musiał oraz inne finalistki tegorocznej edycji MCP, a także Najpiękniejsze Klubowczki naszego klubu z ubiegłych lat. Zdajemy sobie sprawę,że finalistki MCP2012 , to przede wszystkim atrakcja dla naszych klubowiczów, więc dlatego klub oraz dj’e przygotowali także specjalne atrakcje dla naszych klubowiczek. To będzie kolejna „piękna” impreza w Modernie. Darmowe wejściówki:https://www.facebook.com/ModernaClub/app_242854815772128. Rezerwacja loży: http://rezerwacja.modernaclub.pl/?d=2012-10-20 W Alfabecie Moderny za darmo wchodzą osoby, które mają imiona rozpoczynające się na litery E,F,G.

A w piątek tradycyjny MUSIC TWISTER, gdzie wszyscy bawią się za free !

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA