Największe Wydarzenie Ostatnich Lat już 6 lipca! – ModernaClub.pl

Skip to content

Kategoria Informacje

Możemy już to ogłosić. Podczas 8 urodzin klubu Moderna (06.07.2013) wystąpi na żywo FUN FACTORY w oryginalnym składzie. TO BĘDZIE PIERWSZY NA ŚWIECIE KLUBOWY KONCERT TEJ FORMACJI w XXI WIEKU po powrocie do oryginalnego składu!!!
Formacja po wielu latach powraca na scenę w oryginalnym składzie z nowymi klubowymi wersjami swoich ponadczasowych megahitów i pierwszy klubowy koncert odbędzie się właśnie w Modernie. Chcieliśmy na 8 Urodziny zorganizować coś wyjątkowego i dlatego w tym roku impreza urodzinowa odbędzie się w klimatach CLUB kontra RETRO. Stroną klubową zajmą się najlepsi dje,a gwiazdą strony retro będzie właśnie Fun Factory w oryginalnym składzie, który na scenie zaprezentuje nowe klubowe kawałki oraz oczywiście swoje niezapomniane wielkie hity z lat 90’tych , takie ja np: I Wanna B With U, Celebration czy Doh Wah Diddy.
Jak pewni większość wie, w kilku polskich klubach występowały osoby pod nazwą Fun Factory ale nie byli to oryginalni członkowie tej formacji. Kiedy dostaliśmy informacje ,że FUN FACTORY powraca w oryginalnym składzie to rozpoczęliśmy rozmowy na temat zabookowania ich w Modernie. I udało się ! Jesteśmy przekonani ,że będzie to wydarzenie tego roku a nawet wielu ostatnich lat.

 Ponieważ spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania to już można u naszych dystrybutorów kupić tańsze bilety w przedsprzedaży oraz zarezerwować loże.

Rezerwacja loży: http://rezerwacja.modernaclub.pl/?d=2013-07-06
Uwaga! Do wygrania Kasa na wydatki podczas tej imprezy:https://www.facebook.com/ModernaClub/posts/611337428891265

 

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA