O klubie – ModernaClub.pl

Skip to content

O klubie

28 marca 2010
Kategoria

Moderna jest  obecnie najbardziej „trendy” klubem na podkarpackim rynku rozrywkowym. W powszechnej opinii Moderna jest traktowana jako najbardziej ekskluzywny duży klub w regionie, który rozpoczął działalność 2 lipca 2005 roku i od tego momentu może pochwalić się wyjątkowymi imprezami na najwyższym poziomie z udziałem pierwszoligowych DJ’i i artystów sceny klubowej.
Każda sobotnia impreza jest przemyślana, każda ma swój niepowtarzalny klimat, każda jest zupełnie inna – lecz mają one wspólne motto – MUZYKA ŁĄCZY A NIE DZIELI. Bazujemy na muzyce z różnych gatunków. Na Club Arena królują klimaty electro, house , bigroom i dance ,  na Tropical Arena dance, house, latino, i przeboje XX wieku., a na Black Arena muzyka retro i delikatne taneczne hity. Także specjalne  cykliczna piątkowe imprezy FRIDAY ROR U  są już stałym punktem w kalendarzu Moderny.
Dysponujemy kilkoma salami oraz duża antresolą, na których ulokowaliśmy ponad 60 wygodnych loży, 4 bary z szybką obsługą oraz trzy parkiety taneczne (Club,Tropical i Black Arena), na których zabawicie się przy różnych klimatach muzycznych. Dla jeszcze bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalne VIP STREFY z indywidualną obsługą kelnerską  i dodatkowymi atrakcjami. Nad bezpieczeństwem w klubie i na zewnątrz czuwa profesjonalna firma ochrony OMEGA – NOW KOLT. Samochód możecie bezpiecznie zostawić na strzeżonym i monitorowanym parkingu. O doskonały dobór muzyki  dbają profesjonalni DJ’e – rezydenci Moderny:, którzy wg wielu są największą siłą klubu:  ALEX RED (KOMODO), PETER DEVIL (HOSPITAL DJs), BENNY G (COLD HEEL), MATHEW ,  a także młodzi i zdolni dj’e tacy jak: MR S.  czy LUKETUS. W każdy weekend kilkadziesiąt osób dba o to, by każdy z Was mógł przeżywać z nami najlepsze i bezpieczne imprezy. W naszym klubie zawsze możecie się spodziewać zabawy na najwyższym poziomie! Często zapraszani znani DJ’e z kraju i za granicy tworzą niepowtarzalny klimat, tym bardziej że u nas grają tylko wyselekcjonowani DJ’e i producenci!
Zapraszamy w każdy weekend, w piątki i soboty od godziny 20:30. Oficjalny start zawsze o 22:30.

Przegląd komentarzy

Bez komentarzy

Musisz być zalogowany by dodać komentarz.

4 fun TV NaszaDebica.pl Citron Travel ostatniemiejsca.pl Oficjalna strona formacji KOMODO NOCNY TARNOW.PL
GALICJUSZ.PL Forum 4Clubbers.pl CLUBS4U ESKA TV WAKACJE NA MAXA